SKI AREÁL ŠINDELNÁ
mimo provoz
Zobrazit na:

Javorový vrch - to pravé místo pro rekreaci

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Přijeďte navštívit areál Javorový vrch a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází dvojice vleků. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Rolba vyjíždí na svah o víkendu denně. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. V areálu se nachází snowpark. Dávejte si však pozor, aby se Vám nic nestalo, pokub však náhodou stane, horská služba sídlí v areálu :) Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete česnečku či řízečky.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. V okolí se nachází Muzeum Těšínska, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál má pár much. Areál by potřeboval několik větších investic. Lepší hodnocení než 69% si areál prostě nezaslouží. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Čtěte také: Javorový vrch - ideální pro rodiny s dětmi Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 9.12.
Mlha
2°C
2°C
Úterý
10.12.2019
Polojasno
0°C
-6°C
Středa
11.12.2019
Polojasno
-1°C
-3°C
Čtvrtek
12.12.2019
Sněžení
0°C
-3°C